هوشمند سازی خانه

هوشمند سازی خانه ترکیب بی نقصی از تکنولوژی، آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. با پیشرفت تکنولوژی، عملکردهای خانه های هوشمند نیز هر روز بیشتر می شوند و انتخاب های بسیاری را در اختیار کاربر قرار می دهند. اما تعریف هوشمند سازی خانه چیست؟ برای هوشمند سازی خانه خود از کجا باید شروع کنید؟ صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان را در ادامه بخوانید.

تجربه ی یک رویا

اتصال تحت شبکه اجزا در سیستم هوشمند سازی خانه

اینترنت اشیاء شبکه ای بی سیم از دستگاه های مختلف است که هسته ی مرکزی یک خانه هوشمند را تشکیل می دهد. برای پیاده سازی اینترنت اشیا با بازدهی و کیفیت بالا، به ابزار و تجهیزات هوشمند سازی که توسط کارشناسان خبره پیاده سازی می شوند نیاز خواهید داشت. یک شبکه پیشرفته و کارآمد به عنوان مغز و هسته مرکزی سیستم خانه هوشمند  شما عمل می کند و تمامی ابزار و وسایل متصل به شبکه را در هماهنگی با یکدیگر به منظور راحتی کاربر به کار می گیرد.

دسترسی از راه دور با نصب خانه هوشمند

بسیاری از کاربران به خاطر ویژگی دسترسی از راه دور به هوشمند سازی خانه خود روی آورده اند. این ویژگی به شما کمک می کند از هر کجای دنیا خانه خود را ببینید و تمامی ابزار و وسایل موجود در آن را مطابق میل خود کنترل کنید.  دسترسی از راه دور به خانه و وسایل آن، آرامش خاطر بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد و کنترل داشتن روی تمامی اجزای خانه حس آسایش را برای شما فراهم می کند.

ایمنی و امنیت

سیستم های سنتی ایمنی و امنیت تنها می توانند پس از وقوع حادثه  کاربر را باخبر کنند تا اقدامات لازم را جهت مهار خطر انجام دهد. هوشمند سازی ساختمان به شما اجازه می دهد سیستم هشدار خانه را طبق نیازهایتان تنظیم کنید و جزئیات روشن و خاموش شدن هشدار را مشخص کنید. با استفاده از سنسورهای حرکتی می توانید ورود و خروج مهمانان و افراد غریبه را شناسایی کرده و سایر بخش های خانه را در هماهنگی با آن تنظیم کنید. برای مثال با شناسایی ورود غیر مجاز دوربین های امنیتی فعال شوند، درب و پنجره ها بسته شده و ورود غیر مجاز بلافاصله و از طریق موبایل به کاربر اطلاع رسانی شود.

سیستم هشدار هوشمند

اطلاع رسانی ورود غیر مجاز به خانه

در ترکیب با سنسورهای حرکتی

شناسایی میهمانان و افراد غریبه

درب و پنجره هوشمند

بسته شدن در زمان ورود غیر مجاز و اطلاع رسانی به کاربر

هوشمند سازی تنظیم دما

تنظیم بر اساس دمای خارج

تنظیم گرمایش و سرمایش با استفاده از سنسورهای حرارتی تعبیه شده در خارج از خانه

کنترل سرمایش و گرمایش

کنترل سیستم گرمایشی بر اساس زمان و یا برنامه ریزی بر اساس شرایط محیطی

ترموستات هوشمند

استفاده از ترموستات های هوشمند برای شناسایی تغییر دما

تنظیم زمان فعالیت

روشن کردن چراغ های خانه در زمان تاریک شدن هوا

در ترکیب با سنسورهای حرکتی

روشن و خاموش شدن چراغ ها بر اساس حضور افراد

دستورات صوتی

تنظیم روشنایی از دور یا نزدیک با دستورات صوتی

سیستم روشنایی، درب و پنجره خودکار

فعالیت هماهنگ سیستم روشنایی خانه و درب و پنجره های هوشمند، به شما اجازه می دهد کنترل روشنایی خانه را بدون نیاز به کلیدهایی که زیبایی خانه را مختل می کنند در کنترل داشته باشید. در خانه های هوشمند شده می توانید کنترل روشنایی و شرایط محیطی تمام قسمت های خانه را یک پنل و به صورت یکپارچه در دست داشته باشید.  سیستم روشنایی هوشمند قابلیت برنامه ریزی به صورت سفارشی را دارد و با برنامه ریزی آن می توانید چراغ ها را هر زمان که میخواهید روشن و خاموش کنید و یا نور آنها را با توجه به ساعت روز تنظیم کنید. با استفاده از سنسورهای حرکتی می توانید چراغ اتاق هایی که کسی در آنها حضور ندارد را نیز خاموش کنید و مصرف انرژی خانه را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.  عملکرد خودکار درب و پنجره ها هم کنترل روشنایی و شرایط محیطی خانه را برای شما ساده تر کرده و در هماهنگی با سایر بخش های خانه هوشمند برای شما معجزه می کند!

سیستم صوتی و سرگرمی هوشمند

با اتصال سیستم صوتی و بلندگوهای خانه هوشمند به سیستم کنترلی مرکزی، می توانید هر زمان به موسیقی مورد علاقه خود در هر اتاقی که بخواهید گوش بدهید. سیستم صوتی خانه هوشمند نیز مانند سایر بخش های آن به سیستم مرکزی و تمامی اجزای خانه متصل است. برای مثال در ترکیب با سیستم روشنایی خانه می توانید فضایی رویایی را برای خود و اطرافیانتان ایجاد کنید و زمان خوشی را در کنار آنها سپری کرده و تجربه ای لذت بخش را برای آنها نیز فراهم کنید. 

ساخت خانه هوشمند

هوشمند سازی خانه

فروشگاه هوشمند