ساخت خانه هوشمند

تکنولوژی خانه های هوشمند به سرعت در حال پیشرفت میباشد و از این رو گزینه های زیادی برای طراحی و ساخت خانه هوشمند روی میز هستند! کارشناسان حرفه ای ما با بازدید از پروژه و بررسی نیازهای کاربر بهترین راهکارها برای داشتن یک خانه هوشمند سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

طراحی و ساخت خانه های هوشمند،
یک قدم تا تجربه ی یک رویا!

بهترین راهکارها برای ساخت خانه هوشمند در ایران

بهترین تکنولوژی برای انتخاب و استفاده در خانه هوشمند زمانی معنا پیدا می کند که تمامی نیازهای واقعی کاربر را برطرف کند. اما شناسایی نیازها و انتخاب بهترین ابزار برای رفع آن نیاز به تخصص دارد.

نکته کلیدی در طراحی و ساخت خانه هوشمند نحوه استفاده از تکنولوژی و ابزارهای موجود جهت بهبود سطح کیفیت زندگی روزمره کاربر است. با در نظر داشتن این موضوع می توانید بهترین گزینه ها را برای داشتن یک خانه هوشمند انتخاب کنید و با استفاده از آنها زندگی ساده و راحت تری را تجربه کنید. 

شناسایی نیازهای واقعی

یک خانه ی واقعا هوشمند باید انجام کارهای مختلف خانه را تسهیل کند و در عین حال زندگی کاربر را بدون ضرورت پیچیده نکند. ممکن است خودکار کردن فعالیت دستگاه قهوه ساز تغییر محسوسی در زندگی کاربر ایجاد نکند اما برنامه ریزی سیستم روشنایی، آژیرهای خطر و یا سیستم گرمایش و سرمایش می توانند تاثیر مثبت بیشتری در زندگی کاربر ایجاد کنند. کارشناسان ما شما را در شناسایی دقیق نیازهایتان راهنمایی می کنند و بهترین انتخاب ها برای پیاده سازی در پروژه ساخت خانه هوشمند شما را در اختیارتان قرار خواهند داد.

شناسایی-نیازهای-کاربر-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند
یکپارچگی-راهکارها-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند

یکپارچگی راهکارها

پس از شناسایی نیازهای کاربر، راهکارهای مناسب به منظور یکپارچه سازی سیستم هوشمند خانه و در اختیار داشتن کنترل کامل محیط شناسایی شده و تحت شبکه پیاده سازی خواهند شد. این کار به کاربر اجازه می دهد یک شرایط محیطی سفارشی  را بنا به خواست خود تعریف کرده و در یک حرکت، تمامی وسایل و سیستم های خانه را طبق سناریوی از قبل تعریف شده در کنترل داشته باشد. لازم به ذکر است که این کار مانعی برای کنترل جداگانه هر یک از اجزای خانه ایجاد نخواهد کرد و کاربر همچنان می تواند هر یک از وسایل خانه را به صورت مجزا نیز کنترل کند. 

قابلیت ادغام با سیستم سنتی

در زمان پیاده سازی و ساخت خانه هوشمند، محل کلید و پریزها و سایر تجهیزات هوشمند سازی خانه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید توسط کارشناسان مربوطه انجام شود. نقشه برق برای پیاده سازی سیستم کنترل هوشمند باید از قبل طراحی شود تا بتوان از پیچیدگی های احتمالی در زمان پیاده سازی جلوگیری کرد. تجهیزات هوشمند برای خانه قابلیت ادغام و فعالیت موازی با وسایل سنتی خانه را دارند و شما می توانید هر نقطه از خانه را که دوست دارید هوشمند کنید.

قابلیت-ادغام-با-سیستم-سنتی-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند
کاهش-مصرف-انرژی-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند

کاهش مصرف انرژی

برنامه ریزی  و پیاده سازی صحیح پروژه ساخت خانه هوشمند توسط کارشناسان خبره می تواند تاثیر بسیاری در کاهش مصرف انرژی شما داشته باشد. برای مثال در خانه های هوشمند چراغ اتاق ها در صورتی که کسی در آنها حضور نداشته باشد به صورت خودکار خاموش می شوند. علاوه بر این، سیستم هوشمند خانه امکان بررسی و کنترل مصرف تمامی وسایل برقی متصل را در اختیار شما قرار می دهد تا با شناسایی وسایل پرمصرف، بتوانید نظارت بیشتری بر مصرف انرژی آنها داشته باشید. از دیگر مزایای پکیج خانه هوشمند کنترل سیستم سرمایش و گرمایش در هماهنگی با سنسورهای درب و پنجره به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی در زمان باز بودن درب یا پنجره ها است. طراحی و ساخت خانه هوشمند به صورت سفارشی، امکانات بسیاری را در راستای کاهش و کنترل مصرف انرژی در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

افزایش کیفیت زندگی

در نظر گرفتن نیازهای افراد مسن و کم توان در ساخت خانه هوشمند، می تواند کیفیت زندگی این افراد را تا حد زیادی بهبود ببخشد و تجربه لذت بخش تری را برای آنها فراهم کند. استفاده از پنل های کنترلی مرکزی، سنسورهای حرکتی و قابلیت کنترل سیستم هوشمند خانه با دستورات صوتی، زندگی افراد مسن و دارای محدودیت را تسهیل کرده و تجربه ی بهتری از زندگی روزمره را برای آنها فراهم خواهد کرد. روشن و خاموش شدن چراغ ها به صورت خودکار، فعالیت وسایل برقی طبق برنامه ریزی و بسیاری موارد دیگر ویژگی هایی هستند که می توانند در هوشمند سازی خانه از آنها استفاده کرد تا شرایط زندگی را برای این دسته از افراد بهبود بخشید. 

افزایش-کیفیت-زندگی-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند
جلوگیری-از-خطرات-احتمالی-طراحی-و-ساخت-خانه-هوشمند

جلوگیری از خطرات احتمالی

استفاده از آژیرهای خطر و سیستم های دزدگیر در طراحی و ساخت خانه های هوشمند، بدون اتصال به یک سیستم مرکزی واسط، هشدارهای لازم را مستقیما از طریق موبایل یا تبلت کاربر به او اطلاع رسانی می کند. باز و بسته شدن درب و پنجره ها، نشت آب و گاز و تحرکات مشکوک شناسایی شده توسط سنسورهای حرکتی بلافاصله به کاربر اطلاع داده می شوند و فعالیت های لازم جهت جلوگیری و رفع تهدیدهای احتمالی، طبق برنامه ریزی های انجام شده به صورت خودکار انجام خواهند شد. 

ساخت خانه هوشمند
تنها در سه مرحله !

تماس-با-ما
1. تماس با ما

تماس با ما از طریق کانال های ارتباطی: تلفن، ایمیل، پشتیبانی آنلاین و یا ارسال درخواست از طریق وبسایت

بازدید-رایگان-و-کارشناسی
2. بازدید رایگان و کارشناسی

بازدید کارشناسان از پروژه در اسرع وقت، تحلیل نیازها و خواسته های کاربر و ارائه طرح ساخت خانه هوشمند

پیاده-سازی-و-نظارت
3. پیاده سازی و نظارت

پیاده سازی و اجرای طرح، نظارت بر انجام پروژه به صورت دقیق و کامل، آموزش و پشتیبانی پس از تحویل پروژه

ساخت خانه هوشمند

هوشمند سازی خانه

فروشگاه هوشمند